З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Урядом 09.12.2020р. було прийнято постанову Кабінету Міністрів України №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», яка набрала чинності з 12.12.2020.

Разом з тим, з метою забезпечення підтримки застрахованих осіб та суб’єктів господарювання, які постраждали внаслідок дії карантину встановленого Постановою, Верховною Радою України прийнято за ініціативи Президента України В.ЗЕЛЕНСЬКОГО та з урахуванням пропозицій Уряду низку законів України, які президент підписав 07.12.2020 року, а саме:

Детальніше: Про підтримку суб’єктів господарювання в умовах карантину

На виконання пункту першого доручення Прем’єр-міністра України за результатами наради від 11.01.2021 Комишанська сільська рада інформує побутових споживачів природного газу щодо цін на природний газ та тарифів на послуги з його розподілу.

Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 07.10.2019 № 2080 затверджено зміни до Кодексу газорозподільних систем та до Типового договору розподілу природного газу, що стосуються споживачів природного газу.

Детальніше: Інформація для побутових споживачів природного газу

З інформацією про програми підтримки бізнесу, зокрема, бюджетні, банківські та донорські, можно ознайомитися на Порталі для підприємців, створеному Мінекономіки спільно з Офісом розвитку МСП при Мінекономіки, за посиланням: https\\sme.gov.ua|support_programs|.

 

Шановні жителі громади! Дорогі земляки!

Сердечно вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

Нехай же новорічні та різдвяні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Зичу Вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача! З Новим 2021 роком!

                                                               З повагою, голова Комишанської сільської ради  Сергій ПАВЛЕНКО

3 метою оперативного інформування платників податків щодо актуальних податкових новацій створено та забезпечено функціонування електронних ресурсів податкової служби у соціальних мережах  Facebook, Telegram, Twitter та YouTube.

На сьогодні соціальні мережі – один з найбільш ефективних засобів донесення інформації до широкого кола платників податків

Закликаємо платників податків отримувати інформацію з першоджерела

Детальніше: ПАМ'ЯТКА ПЛАТНИКАМ ПОДАТКІВ

Міністерством цифрової трансформації України реалізується експериментальний проєкт щодо застосування електронних документів та їх електронних копій у таких самих випадках, коли законодавством передбачено подання та застосування відповідних паперових документів та їх копій без пред’явлення останніх. Перевірку документів можна проводити за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Порталу Дія», у тому числі з використанням мобільного додатку Порталу Дія.

Детальніше: Про реалізацію державної політики у сфері надання електронних послуг

                                        Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування,

                                                                  депутати всіх рівнів!

 Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування – державного свята, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства, адже без місцевого самоврядування неможливо уявити собі демократичну, незалежну державу.

 Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, чудових організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

Бажаю Вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, нових звершень. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо                                                                                громади  та задля зміцнення авторитету нашої держави у всьому демократичному світі.

                                                                             З повагою, голова Комишанської сільської ради        Сергій ПАВЛЕНКО

.

                                                  Дорогі захисники Вітчизни !

Щиро вітаю Вас з Днем Збройних сил України, бажаю усім незламної волі в подоланні труднощів, військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення Всіх ваших мрій і побажань, міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, щастя Вам та Вашим рідним і близьким! Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках. Зі святом Вас!


З повагою, голова Комишанської сільської ради        Сергій ПАВЛЕНКО

У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять мільйонів жертв голодоморів, які відбулись в Україні у XX столітті. Наймасштабніший з них був у 1932-1933 роках.

На думку більшості істориків, причиною голоду 1932-33 років стала примусова і репресивна для селян політика хлібозаготівлі, яку провадила комуністична влада.

Від голоду в Україні, відомого як Голодомор, померли щонайменше 3,9 мільйона людей. Кількість жертв у всьому СРСР оцінюють у близько сім мільйонів.

Майже 20 країн визнали голод в Україні 1932-33 років геноцидом української нації. Але це питання досі викликає запеклі дискусії серед істориків та політиків, а низка країн, зокрема Росія, заперечують геноцид.

Пам'ять про Голодомор стала невід’ємною частиною національної пам’яті українського народу.

Шановні аграрії !

Щиро вітаю вас з Днем працівників сільського господарства і сердечно дякуємо за вашу нелегку працю на землі, за вміле господарювання, за добрі серця.

Хай і надалі колосяться гарними врожаями наші ниви, хай втілюються в життя плани та задуми на радість нашим рідним, на благо наших сіл.

Хай обходять стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З повагою, голова Комишанської сільської ради Наталія ПЕРЕТЯТЬКО

 

 
 

42721, Сумська область, Охтирський район, с.Комиші, вул.Київська,1      тел.: +38-05446-7-92-17          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА