З 1 грудня 2021 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 379 гривень до 2 481 гривні.

Відповідно зросла сума пов’язаних з ним одноразових допомог, які фінансуються Фондом соціального страхування України для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також осіб, які мають право на виплати в разі втрати годувальника.

Так, для осіб, у яких право на страхові виплати від Фонду настало з 1 грудня цього року, розмір допомоги складе:

Детальніше: ЗРІС ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ – ЗБІЛЬШИЛИСЬ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ

           Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів!

           Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

          З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої громади.

          Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань.

        Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку  громади, зміцненню авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

                                                                                   З повагою, голова Комишанської сільської ради   Сергій ПАВЛЕНКО

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства! 

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя.   

Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке являється визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

                                                                                         З повагою, голова Комишанської сільської ради   Сергій ПАВЛЕНКО

Шановні жителі  громади! 

 21 листопада, ми відзначаємо День Гідності та Свободи, вшановуваємо  громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Цей день є символом двох революцій, які змінили Україну, назавжди закарбувалися в її історії та  стали беззаперечним доказом відродження єдиної,  соборної та незалежної держави. У День Гідності та Свободи ми вшановуємо пам`ять Героїв Небесної Сотні, вклоняємося всім захисникам  української державності, бійцям-патріотам, які беруть участь у війні на Сході України, всім, хто власним життям та своїми вчинками демонструють бажання українців жити у вільній,  демократичній державі.

Вітаю всіх з Днем Гідності і Свободи, зичу міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сил та наснаги в усіх ваших справах. Нехай для кожного з вас свобода й гідність будуть життєвими  принципами, а не просто словами. Нехай любов до Вітчизни єднає нас у боротьбі за право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.

                                                                                 З повагою, голова Комишанської сільської ради   Сергій ПАВЛЕНКО

 

Розпочав свою роботу комунальний заклад позашкільної освіти «Центр дітей та юнацтва» Комишанскої сільської ради Охтирського району.

З метою найбільш повного врахування здібностей, обдарувань, уподобань та інтересів дітей та учнівської молоді, виявлення, розвиток і підтримка юних талантів і обдаровань на початку листопада було проведено онлайн опитування учнів Комишанської сільської ради. Учасники відповіли на запитання анкети  « ДІТИ (МОЛОДЬ) І ВІЛЬНИЙ ЧАС».

Результати опитування буде враховано під час вибору програм гуртків: спортивного напрямку, з пішохідного туризму,  з вивчення англійської мови в позаурочний час, заняття мистецтвом: вокалом, хореографією, заняття юних натуралістів, виготовлення різноманітних виробів своїми руками.

До Дня української писемності та мови, 9 листопада 2021 року працівники відділу освіти Комишанської сільської ради долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Шановні жителі громади !

Щиросердечно вітаю вас з Днем української писемності та мови.

У всьому світі відомо, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу; найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.

Ми маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Всебічна підтримка державності мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток — почесна місія кожного громадянина України.

Дорогі земляки! Від усього серця бажаю Вам берегти рідне слово і передавати цей безцінний дар наступним поколінням.

Впевнений, що наша мова й надалі єднатиме український народ та слугуватиме для всіх нас потужним духовним оберегом.

Щастя Вам, добра, миру, злагоди та нових здобутків в ім’я рідної громади  й всієї  України!

  З повагою, голова Комишанської сільської ради   Сергій ПАВЛЕНКО

 

 

Шановні працівники закладів культури та аматори народного мистецтва!

Щиро вітаю з професійним святом усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя благородній справі!

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято та даруєте радість спілкування, несете культуру до кожного серця та кожної душі. Допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури. Споконвіку пісня і танець, музика і слово були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, вони вселяли і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Щоденною кропіткою працею клубних працівників, викладачів школи мистецтв, бібліотекарів, невтомно плескається джерело духовності, правди і краси. Виступи аматорських колективів вражають своєю неповторністю, яскравим колоритом, різноманітністю репертуару та невичерпною енергією виконавців.

Ваша нива встелена новими здобутками й творчими досягненнями. Завдячуючи участі в численних фестивалях та конкурсах ви прославляєте нашу громаду не тільки в країні, а й за її межами. 

Вірю, що ваше віддане служіння своєму покликанню, високий професіоналізм стануть запорукою щасливого майбутнього нашої держави.

Щиро дякую кожному із вас, за невтомну працю, за збереження і примноження джерел духовності, правди і краси, адже своєю плідною роботою та силою духу ви звеличуєте наш край, примножуєте успіхи та наші перспективи. 

Бажаю всім вам невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!

  З повагою, голова Комишанської сільської ради   Сергій ПАВЛЕНКО


Шановні  працівники соціальної сфери!

Щиро вітаю Вас з професійним святом, яке  відзначають щорічно у першу неділю листопада.

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя й душевного тепла. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються подякою та пошаною людей, яким ви допомагаєте долати труднощі, додаєте віри та впевненості у завтрашньому дні.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Переконаний, вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіляких перешкод у справі поліпшення соціального захисту тих, хто його потребує.

Хай ваша працьовитість та душевне тепло і надалі служать людям, а свято нехай надасть усвідомлення своєї причетності до великої та дуже важливої справи — соціального захисту людини.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, порозуміння і затишку у ваших оселях та невичерпної життєвої енергії!

З повагою, голова Комишанської сільської ради   Сергій ПАВЛЕНКО

 

 

Міністерство цифрової трансформації впровадило Платформу Дія Центрів. Це - сучасний державний сервіс, який наближає до громадян всі необхідні протягом життя адміністративні послуги.

На Платформі Дія Центрів кожен має можливість знайти найближчий до нього Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). А також дізнатися про послуги, що там надаються, доступність громадського транспорту, безбар'єрність приміщення, у якому розміщено ЦНАП. Є можливість сформувати найкоротший маршрут до ЦНАП. Крім цього, на Платформі Дія Центрів громадяни можуть: перевірити ефективність роботи центрів на дашбордах та залишити відгук про візит до центру.

Детальніше: ОНЛАЙН ПЛАТФОРМА, ЩО СПРОЩУЄ ДОСТУП ДО АДМІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Відповідно до статті 48 Закону України “Про державну службу” в Апараті Верховної Ради України щороку реалізується Програма стажування молоді, що має на меті надання можливості громадянам із числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування, отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, а також набути практичні навички законотворчої діяльності.

Програма стажування була започаткована у 1995 році за спільної ініціативи Верховної Ради України та Асоціації колишніх членів Конгресу США. Учасники Програми проходять стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату за формами повного та неповного робочого часу. Протягом шести місяців стажування учасники Програми залучаються до законопроектної роботи, здійснення аналітичних досліджень, допомагають в організації проведення комітетських та парламентських слухань, круглих столів, інших фахових заходів.

Детальніше: ПРО СТАЖУВАННЯ МОЛОДІ

 

 
 

42721, Сумська область, Охтирський район, с.Комиші, вул.Київська,1      тел.: +38-05446-7-92-17          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА