КОМИШАНСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ОХТИРСЬКОГО  РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СьомЕ  скликання

ТРидцять  ЧЕТВЕРТА   сесія

РІШЕННЯ

24.06.2020 року                                                                                        село Комиші

 Про затвердження технічної

 документації з нормативної грошової

 оцінки земель населених пунктів

 

      Розглянувши розроблену технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Комишанської  сільської ради Охтирського району Сумської  області, розроблену Сумською регіональною філією ДП «Центр державного земельного кадастру», керуючись ст..15,18 Закону України «Про оцінку земель» ст.9 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації», керуючись ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Земельним кодексом України, ст.23 Закону України «Про оцінку земель», ст.271 Податкового кодексу України № 2856-VI від  23.12.2010 року, п.34,35 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА :

Детальніше: Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів

До уваги відвідувачів Пенсійного фонду

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 року №500 на період дії карантину Охтирський відділ обслуговування громадян повідомляє про зміни в режимі роботи установи, а саме:

ПОНЕДІЛОК-ЧЕТВЕР: 10.00-18.45

П'ЯТНИЦЯ: 10.00-17.30

Прийом громадян здійснюється без перерви на обід

Детальніше: Пенсійний фонд України інформує

Професійне свято наші медики цього року зустрічають у напруженій боротьбі з викликами сьогодення - карантинні обмеження через коронавірус торнулися кожного. Та саме в такий складний час висловити і подяку, і повагу їхній невтомній праці вирішили працівники культури. Відвідали медичні установи громади - аптеку, АЗПСМ, привітали медичних сестер дитсадочка і школи та пенсіонерів-медиків. Були вручені подарунки від Комишанської сільської ради - яскраві кімнатні квіти, а пісенні та віршовані вітання вдячні слухачі зустрічали усмішкою.

Тож хочемо побажати всім причетним до цього свята завжди залишатися вірними клятві Гіпократа, великого терпіння і віри у краще майбутнє своєї галузі!

Детальніше: Привітання з Днем медичного працівника

Щиро вітаю всіх з визначним державним святом – Днем Конституції України!

22 роки тому, 28 червня 1996 року, відбулася значима історична подія в житті нашого народу - було прийнято першу Конституцію незалежної української держави.

Вона гарантувала кожному громадянину загальновизнані права та свободи, закріпивши ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. І обов’язок кожного українця поважати її та беззаперечно дотримуватись конституційних норм.

У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, у зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.

Зичу усім стабільності, добробуту та злагоди у родинах, процвітання, добра і миру нашій державі!

Голова Комишанської сільської ради                     Наталія ПЕРЕТЯТЬКО         

22 червня  в Комишанській громаді проводилися пам’ятні заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні за участю  представників органів місцевого самоврядування, установ, підприємств, ЗМІ. В усіх селах Комишанської  ОТГ , в с. Комиші і в с. Карпилівка, в с. Мала Павлівка, в с. Качанівка і в с. Щоми вшанували пам'ять жертв війни в Україні  з покладанням квітів до пам’ятників загиблим воїнам і могил невідомим солдатам.

Всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління у покоління.  А цього дня  земляки вкотре довели просту істину - "Ніхто не забутий! Ніщо не забуто..."

Детальніше: Пам’ятні заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

  

 

Працівники Малопавлівського СБК стали ініціаторами  туристично- патріотичної акції  «Стежина пам’яті», приуроченої Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Туристично-патріотична акція включала в себе велопробіг населеними пунктами громади (с.Мала Павлівка- с.Качанівка - с.Щоми - с.Комиші - с.Мала Павлівка) та читання поетичних рядків військової тематики біля пам'ятників загиблим солдатам. Безпосередньо в велопоїздці взяли участь 6 чоловік: 4 працівники культури і 2 юнаки. Долучилися до читання віршів у рамках акції ще 14 жителів Комишанської громади. Наразі готується відеоролик про цей туристичний маршрут, який за категорією складності добре підійде  для підлітків чи старшокласників

Детальніше: Стежина памяті

Шановні колеги !

Щиро вітаю Вас з професійним святом –

Днем державної служби !

Професія державного службовця - важлива, клопітка та відповідальна праця людей, яку у своїй більшості виконують за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

 Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми населення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

Бажаю Вам здоров'я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях , добра і добробуту, заслуженої шани і вдячності людей!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Комишанської громади, розв’язанню повсякденних проблем її мешканців.

З повагою

Голова Комишанської сільської ради                НАТАЛІЯ  ПЕРЕТЯТЬКО

                                          Дорогі медичні працівники!

                           Прийміть найщиріші вітання із професійним святом.

 Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців.

 Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил. Дякуємо Вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!

З повагою Комишанська сільська рада

Всіх батьків вітаємо зі святом! Найтурботливіші, терплячі та люблячі, живіть довго і щасливо, будьте бадьорі та повні сил, залишаючись вірною підтримкою та опорою для своїх улюблених дітей. Нехай у вас все ладиться!

Охтирське управління ГУ ДПС у Сумській області нагадує, що річна декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 01 липня 2020 року, крім випадків передбачених розд. IV ПКУ, коли така декларація може бути подана пізніше цього строку.

Обов’язок подання річної декларації про майновий стан і доходи визначено п. 179.1 ст. 179 Кодексу.

Також, нагадуємо, що фізична особа зобов’язана самостійно до 01 жовтня 2020 року сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею річній декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік.

Детальніше: До завершення кампанії декларування доходів громадян залишилося менше місяця

Відтепер Контакт-центр Державної податкової служби України має чат в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі та в месенджерах – viber і telegram. До нього можна приєднатися з вебпорталу Державної податкової служби України, розділ «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» https://tax.gov.ua/, а також безпосередньо з сайту Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР) https://zir.tax.gov.ua/. Використовуючи чат спілкування, Ви можете самостійно визначити якість отриманої відповіді, а Ваша оцінка допоможе у наповненні «Бази знань» та підвищенні рівня інформаційно-довідкових послуг ДПС.

 

 
 

42721, Сумська область, Охтирський район, с.Комиші, вул.Київська,1      тел.: +38-05446-7-92-17          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА