Законом України «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та постановою Кабінету Міністрів України від 07 квітня 2021 р. № 328 «Про додаткові заходи соціальної підтримки застрахованих осіб на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2» передбачено надання допомоги найманим працівникам бізнесу за рахунок коштів місцевих бюджетів.


День захисника України - свято, що відзначається за Указом Президента України щорічно 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Прийміть щирі вітання зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.

Вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаю успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Щирі вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. Хай щастя і любов поселяться у вашому будинку, а ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. Міцного здоров’я, успіхів та надійного тилу!

                                                                                        З повагою, голова Комишанської сільської ради   Сергій ПАВЛЕНКО

 

Шановні освітяни  Комишанської  об’єднаної територіальної громади!

В жовтні відзначається  професійне свято працівників освіти –  День вчителя. Вчитель –професія  для обраних. Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями.

Від імені сільської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня працівників освіти!

Бажаю вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя.  Щиро вдячний Вам, шановні вчителі, за творчу, самовіддану працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність.  Хай щедрою буде до вас доля, а вaшi серця зiгрiває довга людська пам’ять та  довiра.

                                                                                З повагою, голова Комишанської сільської ради   Сергій ПАВЛЕНКО

    Необхідність змін та встановлення  чітких і зрозумілих правил програми реімбурсації як для пацієнтів і лікарів, так і для виробників та дистриб'юторів інсуліну є очевидною. Національна служба здоров’я стане єдиним платником за програмою. Усі учасники процесу користуватимуться тими перевагами, які надає єдиний платник НСЗУ, як це зараз відбувається з програмою  «Доступні ліки»

З 1 жовтня і до кінця року на програму виділено 660 млн  грн. Цього достатньо, щоби забезпечити всіх пацієнтів інсуліном безоплатно – за умови запровадження та дотримання певних чітких правил. 

Відповідно, алгоритм дій лікаря-ендокринолога та маршрут пацієнта до безоплатного інсуліну дещо зміниться. 

Детальніше: З 1 жовтня НСЗУ адмініструватиме програму забезпечення інсулінами

У зв’язку з переміщенням прохолодного, сухого повітря з півночі, обумовленого впливом Скандинавського антициклону 30 вересня – 1 жовтня 2021 року на території Сумської області  очікується прохолодна, без  опадів погода.  Температура вночі у повітрі сильні заморозки 0-50, вдень 10-150тепла.

                2-3 жовтня: Малохмарно, без опадів. Вітер південно-східний, 3-8м/с.                       Температура повітря вночі 1-60 тепла, на поверхні ґрунту заморозки 0-30, вдень                                 12-170тепла.

               Заморозки у вересні, коли ще не зібраний урожай  теплолюбних культур є небезпечними. Помідори і перець  пошкоджуються при зниженні  температури до –0,50, викопані і невкриті бульби картоплі -1,-20, корені  цукрових буряків -2,-30.

               Тому важливо вжити всіх заходів по збиранню і вивезенню овочевих теплолюбних культур, не залишати на полі викопаний і невкритий урожай  картоплі, коренеплодів.

СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ

 

Патронат над дитиною, згідно із статтею 252 Сімейного кодексу Українице тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками  складних життєвих обставин.

 

Особливості патронату:

  • дитина залишається проживати у своїй громаді, максимально наближено до родини;
  • дитина тимчасово перебуває в професійній патронатній сім'ї, за її життя та здоров'я відповідає патронатний вихователь;
  • створені умови для освіти, розвитку, соціально-психологічної реабілітації дитини;
  • біологічна сім'я під супроводом соціального працівника;
  • постійний моніторинг можливості повернення дитини до батьків, або пошук для дитини нової сім'ї. Детальніше: РОЗВИТОК ПОСЛУГИ ПАТРОНАТНОГО ВИХОВАТЕЛЯ НА СУМЩИНІ

 

 

Шановні мешканці Комишанської територіальної громади, повідомляємо Вас, що 28 вересня 2021 року з 16 години в приміщенні Комишанської сільської ради буде проводити прийом громадян Народний депутат України Задорожній Микола Миколайович.

Телефон для довідок:    79217

Виконком Комишанської сільської ради

На виконання наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 06.08.2021 року №532 «Про організацію заходјв з проведенням ociнньоi кампанії з пероральної iмунізацii диких м'ясоїдних тварин у 2021 році». Охтирське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумськй області інформує, що у вересні 2021 року на території Охтирського району буде проведено ociнню кампанію з пероральної iмунізацii диких м'ясоїдних тварин проти сказу за допомогою aвіатранспорту.

До уваги суб’єктів малого підприємництва!

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету об’єднаної територіальної громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських  установах

В рамках реалізації заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва на території Комишанської сільської  ради на 2020-2022  роки, затвердженої рішенням 28 сесії сьомого скликання  Комишанської сільської ради  від 10.12.2019 року( зі змінами) оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету сільської територіальної громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін з 15 вересня до 15 жовтня 2021 року включно подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, телефон (0542) 65 91 17, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого і середнього підприємництва на території Комишанської сільської  ради на 2020-2022  роки, затвердженої рішенням 28 сесії сьомого скликання  Комишанської сільської ради  від 10.12.2019 року.

.

Засідання місцевої конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету об’єднаної територіальної громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах відбудеться о 13.00 годині 27 жовтня 2021 року за адресою: с.Комиші, вул.Київська,1

 

 

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.

Цього року наша держава святкує 30-у річницю Незалежності. Для людини — це значний проміжок часу, за який відбувається становлення особистості з власними цінностями, переконаннями та поглядами. Для країни – це молодий вік, коли держава має визначитись та обрати шлях свого майбутнього. Та свободолюбиві українці ще 30 років тому показали,  що свою державу творять самі, захищаючи право жити в суверенній та незалежній  країні.   Нелегкою була дорога українського народу до того незабутнього дня, коли втілилася у життя національна ідея, воля та прагнення до власної національної державності, найкращих європейських демократичних традицій. Непросто нам і зараз відстоювати  суверенітет, цілісність території, інтереси рідної держави. Вірю, що наша сильна і мужня, духовно багата нація зможе вистояти у цих випробуваннях.

Дорогі друзі! Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у кожен дім щастя і добро, здоров'я і радість, мир та любов, щедру долю. Бажаю успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння.

 З повагою, голова Комишанської сільської ради   Сергій ПАВЛЕНКО

 

Вже з 01 вересня цього року планується, що всі заклади охорони здоров’я перейдуть на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

На підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність в Електронному реєстрі листків непрацездатності формуватиметься листок непрацездатності (у разі ідентифікації пацієнта як застрахованої особи в реєстрі застрахованих осіб державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування). Пацієнт отримає смс-повідомлення про формування медичного висновку, а потім про створення е-лікарняного.

Детальніше: Роз’яснення для працюючих осіб щодо впровадження електронних листків непрацездатності

 

 
 

42721, Сумська область, Охтирський район, с.Комиші, вул.Київська,1      тел.: +38-05446-7-92-17          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА