В межах соціального проекту "Scholarship в Україні" діє конкурс для студентів коледжів, технікумів та ПТУ України. 
Переможець якого отримає 10 000 грн. Студенти, які займуть 2 та 3 місце також отримають грошові заохочення. 

Інформація щодо конкурсу:
Компанія CyberShark проводить вже другий конкурс "Scholarship в Україні" для студентів коледжів, технікумів та ПТУ України (також зараз діє четветий конкурс для студентів ЗВО). Переможець цього конкурсу отримає 10 000 грн на своє навчання, а студенти, які займуть 2 і 3 місце отримають цінні грошові призи.
Основна мета проекту – це мотивування здібних українських студентів до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так гуманітарних і економічних.

Участь у конкурсі для всіх студентів є безкоштовною!
Завдання студента – написати унікальну аналітичну статтю, яка раніше не була опублікована. Обсяг роботи – 1000-3000 слів.
Тема роботи:
«Залучення молоді до робочих спеціальностей як тренд на українському ринку праці. Яких заходів слід вжити?»
Дізнатися більше інформації про конкурс та подати заявку на участь можна тут: https://www.kredit-ok.com/grant-college/. В заявці вкажіть ПІБ, телефон, електронну скриньку і назву навчального закладу.
Готову роботу надсилайте на поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

Контакти організаторів

тел.: +38067 622 62 82
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заздалегідь вдячні за підтримку нашого соціального проекту "Sсholarship в Україні" щодо мотивування української молоді!

З повагою, Юлія
керівник проекту "Scholarship в Україні"
тел.: +380 67 622 62 82
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Сьогодні, для якісного та зручного отримання послуг створюються офіси європейського зразка, одним із яких є «Центр виконання рішень». Подібне оновлення вже оцінило багато мешканців нашого міста.

Тут, відвідувачі мають змогу отримати повний перелік послуг, що стосуються примусового виконання судових рішень. Також, містяни можуть перевірити себе в Єдиному реєстрі боржників https://erb.minjust.gov.ua/ та ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження. Варто пам’ятати, що вчасна та вірна реакція на заборгованість, може захистити від настання неприємних наслідків, зокрема від обмеження прав. Швидкий якісний сервіс, що громадяни отримують в центрі, створює атмосферу, яка додатково сприяє розв’язанню правових питань.

Офіс працює за адресою: місто Суми, вулиця Петропавлівська, 75. Послуги доступні для всіх жителів Сумської області. Консультація за телефоном (0542) 655-545.

   

На виконання розпорядження сільського голови Комишанської сільської ради від 18.11.2019 року № 85- ОД «Про затвердження плану заходів щодо відзначення у 2019 році Міжнародного дня людей з інвалідністю»,  з метою привернення уваги учнів до розв’язання проблем людей з інвалідністю у Малопавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено:

-година спілкування «Твори добро на всій землі, твори добро на радість людям» (практичний психолог Бишенко Т.Ю. 2кл.);

Шановні депутати Комишанської сільської ради запрошуємо Вас взяти участь у засіданні позачергової сесії сільської ради, яка відбудеться 10 грудня о 14:00 в приміщенні Комишанської сільської ради. На сесії будуть розглянуті наступні питання:

- Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2019 рік.

- Про надання матеріальної допомоги на лікування.

- Земельні питання.

- Різні питання.

  

29 листопада у КЗ Комишанська ЗОШ І-ІІІ ступенів була проведена виховна  година  на тему «СНІД: подумай про майбутнє,  обери життя» для учнів 10-11 класів, мета якої полягала в тому, щоб довести до старшокласників достовірну інформацію про ВІЛ-інфекцію та СНІД, поглибити їхні знання про способи передачі й профілактики захворювання.

Класний керівник 11 класу Храпач Т.С. запросила на виховну годину  сімейного  лікаря  Юрія Івановича Збержевського  та лаборанта  Логвиненко Я.П., які розповіли, що тільки власний досвід життя,поведінка та вчинки гарантують запобігання ризику інфікування ВІЛ та кожному із нас потрібно пропагувати за  здоровий спосіб життя.

Детальніше: Виховна година

Із численним доробком золотих, срібних і бронзових медалей повернулися спортсмени Комишанської ОТГ з "Берлініади" – Відкритого Міжнародного турніру по самбо, що пройшов 23-24 листопада в столиці Німеччини. Змагання загалом зібрали півтисячі учасників із 15-ти країн (47 клубів). У цьому турнірі боролися хлопці й дівчата з різних куточків України - Києва, Дніпропетровської, Вінницької, Херсонської, Сумської, Одеської, Запорізької і Львівської областей. Наші досягнення:

Детальніше: Берлінська мозаїка медалей

Комишанська сільська рада Охтирського району Сумської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора

Загальні вимоги до кандидатів : громадянство  України, вища освіта за спеціальністю правознавство, вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Детальніше: УВАГА!КОНКУРС!

Антибіотикорезистентність — результат неправильного вживання протимікробних препаратів (антибіотиків).

Антибіотики використовують для лікування від бактеріальних інфекційних захворювань, коли патогенні мікроби розмножуються в організмі та провокують запальну реакцію. Інфекції, зумовлені стійкими до антибіотиків бактеріями, лікувати значно важче, а інколи — взагалі неможливо.

Ніхто не може уникнути зараження патогенними мікроорганізмами, зокрема резистентними. Однак деякі люди мають більший ризик. Запитайте лікаря про ваш ризик інфікування, особливо якщо ви не вакциновані або маєте ослаблену імунну систему. Дезінфікуйте подряпини та рани, а також контролюйте хронічні захворювання, якщо вони у вас є.

Визначити потребу в лікуванні антибіотиками може лише лікар.

У жодному разі не лікуйте антибіотиками вірусні захворювання! Аналіз крові допоможе визначити, чи є недуга бактеріальною та чи потребує лікування протимікробними препаратами.

Центр громадського здоров’я України попереджає про небезпеку самолікування антибіотиками та закликає відповідально ставитися до прийому таких ліків.

 

 

 
 

42721, Сумська область, Охтирський район, с.Комиші, вул.Київська,1      тел.: +38-05446-7-92-17          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА