20190907 123050

В рамках проведення благоустрою з упорядкування територій 7 вересня 2019 року з ініціативи Комишанської сільської ради та небайдужих жителів села Щоми було організовано та проведено суботник по спилюванню чагарників та гілок дерев, що повалились на узбіччя дороги, яка веде до сільського кладовища. У заході взяли участь як місцеві жителі, так і мешканці з сусідніх сіл.

20190907 12195820190907 100824

Учасники суботника спилювали молоді порослі кущів та дерев, які заважали проїзду та викошували обочини.

Дякуємо всім мешканцям села Щоми, які прийшли на суботник і допомогли в наведенні порядку. А, зокрема, наймолодшому учаснику, учню 9 класу Марчевському Юрію, Глечян Алісі Геннадіївні, Тюжин Анатолію Олексійовичу, Лимар Анатолію Миколайовичу, Заїчко Світлані Анатоліївні, Васюті Надії Семенівні, Васюті Івану Олексійовичу, Воздвиженко Ганні Федорівні, Цатурян Єлизаветі Антонівні.

Окремо висловлюємо щиру подяку директору ПСП «Жовтневе» Задорожньому Олександру Володимировичу за організаційну роботу та підтримку у проведенні цього заходу. Висловлюємо вдячність працівникам ПСП «Жовтневе»: Руденко Юрію Михайловичу,Гаранжі Валерію Вікторовичу,Рябушко Миколі Михайловичу,Кучер Вадиму,Кучер Максиму,Шишкіній Вірі Семенівні,Гопко Віктору Івановичу.

Сподіваємось, що і в майбутньому ми зможемо розраховувати на Вашу підтримку, допомогу і участь у суботниках.