Олімпійський тиждень (з 09.09 по 13.09.2019р.) спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя, поширення ідей олімпійського руху в КЗ Малопавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочався з загальношкільної тематичної лінійки «Здорові діти – здорова нація» елементом, якої була енергійна руханка.

10.09.2019р. було проведено єдиний Олімпійський урок на тему: « Рух заради здоров’ я».

12 вересня на майданчику біля школи відбувся спортивний квест «Фізкультуру люблять всі і дорослі і малі» серед учнів 5-11класів. Юні спортсмени визначали чия команда спритніша та швидша в цікавих естафетах. Родзинкою цього тижня став велоквест «Мій друг велосипед», який був проведений спільно з Малопавлівським будинком культури.