Представив нового начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області Руслана ПИНЯГУ голова Національної поліції України Сергій КНЯЗЄВ.

Представляючи Руслана Пинягу, Сергій Князєв зазначив, поліцейські саме Сумської області в багатьох показниках є прикладом для інших областей, а сумський спецназ – найкращий в Україні за результатами змагань, які проводилися нещодавно: «Сумщину можна назвати школою поліції, адже уже невдовзі багатьох сумських поліцейських чекає призначення на керівні посади у Києві та інших областях».

Довідково: Руслан Пиняга працював начальником управління карного розшуку ГУМВС України в Київській області, у 2018 – заступником начальника Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції у Києві, а в Сумах у 2017 – заступником начальника ГУНП – начальником кримінальної поліції.