З 1 жовтня 2019 року Урядом впроваджується грошова готівкова та безготівкова форма виплати населенню пільг на житлово-комунальні послуги відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»

При грошовій безготівковій формі: 

 Пільги надаватимуться через АТ «Ощадбанк», який вестиме персоніфікований облік пільговиків і коштів для виплати пільг. АТ «Ощадбанк» самостійно перераховуватиме кошти за надані пільговику комунальні послуги

Щомісяця надавачі комунальних послуг для "Ощадбанку" формуватимуть онлайн-платіжку пільговика. Банк згідно з наданою інформацією перераховуватиме їм пільгу. Про це, та про те, скільки залишається заплатити за комуналку, банк одразу інформуватиме пільговика SMS-повідомленням.

Для автоматизованої оплати комунальних послуг отримувачам пільг необхідно: до 1 жовтня 2019 року надати до управліня соціального захисту населення за місцем реєстрації (проживання) номери своїх мобільних телефонів.

 

У разі зміни адреси місця реєстрації (проживання) або зміни складу сім’ї (одруження/розлучення/народження дитини) - повідомити управління соціального захисту населення.

При грошовій безготівковій формі:

Пільговикам надано право отримувати пільги «живими» грошима за умови особистого подання заяви до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації (проживання) не пізніше 15 жовтня 2019 року. Але в такому разі особа самостійно щомісячно здійснює оплату за отримані житлово-комунальні послуги.

 

 

 
 

42721, Сумська область, Охтирський район, с.Комиші, вул.Київська,1      тел.: +38-05446-7-92-17          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА