Нарешті збулася мрія і батьків, і дітей, і всіх жителів села Мала Павлівка: новенькі вікна нині змінюють увесь вигляд  закладу освіти! Підрядна організація працює у вихідні дні швидко, бо вереснева погода свої примхи може показати у будь-яку хвилину. На світлинах можна побачити і заміну вікон в музейній кімнаті, і в коридорах школи. Злагоджено діють усі ланки процесу - старі вікна одразу будуть вивезені на утилізацію, щоб навчальний процес не переривався ні на день! Тож побажаємо нам дочекатися ще й утеплення фасаду школи, адже створення належних, комфортних умов для навчання та розвитку - це запорука здоров’я наших дітей.