Охтирське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби інформує, що з 01 жовтня 2019 року на території Сумської області почнеться компанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Вакцину розкидатимуть з літаків над лісовими та польовими угіддями Сумської області.

Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невиликих брикетів розміром із сірникову коробку з запахом м’ясокісткового борошна, в середині желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Такі заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, які є природним джерелом збудника сказу.

Прохання при виявленні приманок- не брати їх руками й не переносити з місць розкладання.