20 та 21 листопада 2019 року на базі комунального закладу Комишанська ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Початкова освіта». Участь узяли талановиті, креативні вчителі початкових класів комунального закладу Щомівський НВК, Хухрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад), Чернеччинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.В. Пилипенка та Олешнянського НВК ім.С.Долгого. За результатами всіх конкурсних випробувань журі визначило переможця та лауреатів у номінації «Початкова освіта». Конкурсантка, яка представила Комишанську сільську раду,  стала лауреатом І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Початкова освіта».

Щиро дякуємо усім учасникам конкурсу за сучасні інтерактивні уроки, продемонстровані методики особистісно орієнтованого навчання та цікаві презентації сучасних навчальних проектів.

Проведення І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2020» у номінації «Початкова освіта» стало підтвердженням професійної майстерності кращих представників педагогічної спільноти Охтирського району                                                                                        .