Семінар «Проекти місцевого розвитку»

«21» листопада 2019 року на базі Комишанського сільського будинку культури пройшов семінар «Проекти місцевого розвитку», організований ГО «НОВА Енергія» в межах ініціативи «UAEITI для ефективного управління на місцевому рівні», що реалізується за підтримки уряду Німеччини в рамках проекту «Підтримка впровадження глобальної Ініціативи прозорості видобувних галузей у Вірменії, Грузії, Україні», який імплементується GIZ.

Метою заходу було практичне навчання жителів громади написанню заявок на залучення  зовнішнього фінансування на прикладі сфери культурних та креативних секторів.

У семінарі взяли участь представники закладів культури та освіти, громадської організації, сільської ради, учні, активні жителі громади.

В результаті заходу присутні отримали цікаву інформацію про можливості розвитку Комишанської ОТГ через участь в регіональних, обласних та всеукраїнських конкурсах, визначили  глобальні і локальні проблеми, оцінили можливості їх вирішення.

При роботі в групах розглянули  структуру проектів та сформували концептуальний план проектної заявки.

Всі присутні були щиро вдячні спікерам  Віталію Филенко та Андрію Шияну за чудово підготовлений та проведений семінар.