Семінар «Проекти місцевого розвитку» 

«21» листопада 2019 року на базі Комишанського сільського будинку культури пройшов семінар «Проекти місцевого розвитку», організований ГО «НОВА Енергія» в межах ініціативи «UAEITI для ефективного управління на місцевому рівні», що реалізується за підтримки уряду Німеччини в рамках проекту «Підтримка впровадження глобальної Ініціативи прозорості видобувних галузей у Вірменії, Грузії, Україні», який імплементується GIZ.

 Метою заходу було практичне навчання жителів громади написанню заявок на залучення  зовнішнього фінансування на прикладі сфери культурних та креативних секторів. 

У семінарі взяли участь представники закладів культури та освіти, громадської організації, сільської ради, учні, активні жителі громади.

В результаті заходу присутні отримали цікаву інформацію про можливості розвитку Комишанської ОТГ через участь в регіональних, обласних та всеукраїнських конкурсах, визначили  глобальні і локальні проблеми, оцінили можливості їх вирішення.

При роботі в групах розглянули  структуру проектів та сформували концептуальний план проектної заявки.

Всі присутні були щиро вдячні спікерам  Віталію Филенко та Андрію Шияну за чудово підготовлений та проведений семінар.

 

 

 
 

42721, Сумська область, Охтирський район, с.Комиші, вул.Київська,1      тел.: +38-05446-7-92-17          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА