Послуги від АТ «Укрпошта»

В останні роки кількість банківських відділень та банкоматів неухильно знижується, зокрема за 2014-2019 роки ліквідовано більше 80 банків, більшість з яких припадає на невеличкі населені пункти України, де мешканці залишаються без банківських послуг, в тому числі не мають можливості скористатись банківськими картками для отримання пенсій та інших соціальних виплат.

Особливо гостро проблема торкається інвалідів та осіб похилого віку, які обмежені в самостійному пересуванні та позбавлені можливості прибути до відділень банків поза межами місця свого проживання.

Натомість, при виплаті пенсій та інших соціальних виплат через відділення поштового зв’язку з боку АТ «Укрпошта» здійснюється виплата з доставкою додому на адресу за місцем фактичного проживання.

Таким чином, АТ «Укрпошта» виконує взяті на себе перед Пенсійним фондом зобов’язання, забезпечуючи своєчасну виплату пенсій незахищеним верстам населення по всій території України.