Комишанська сільська рада Охтирського району Сумської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора

Загальні вимоги до кандидатів : громадянство  України, вища освіта за спеціальністю правознавство, вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Документи, що подаються на конкурс:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка(форма П-2 ДС);
  • декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік;
  • Копія паспорта;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • копія військового квитка(для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • копія документів про освіту;
  • дві фотокартки розміром 4Х6 см.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади, звертатися в Комишанську сільську раду за адресою:вулиця Київська,1, село Комиші,  Охтирський район Сумська  область. тел. 0544679217.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня публікації оголошення про проведення конкурсу до 27 грудня 2019 року включно.