Із численним доробком золотих, срібних і бронзових медалей повернулися спортсмени Комишанської ОТГ з "Берлініади" – Відкритого Міжнародного турніру по самбо, що пройшов 23-24 листопада в столиці Німеччини. Змагання загалом зібрали півтисячі учасників із 15-ти країн (47 клубів). У цьому турнірі боролися хлопці й дівчата з різних куточків України - Києва, Дніпропетровської, Вінницької, Херсонської, Сумської, Одеської, Запорізької і Львівської областей. Наші досягнення:

 

1

Рябчинський Геннадій Васильович (тренер команди)

І

2

Величко Ангеліна Геннадіївна

І

3

Пихтіна Діана Олександрівна

І

     

4

Алексін Данило Сергійович

ІІ

5

Божко Артем Ігоревич

ІІ

6

Тарасенко Євгеній Олександрович

ІІ

7

Борисенко Юлія Вікторівна

ІІ

     

8

Храпач Андрій Олександрович

ІІІ

9

Рослик Вікторія Вікторівна

ІІІ

10

Гончар Владислава Євгенівна

ІІІ

11

Тіцький Олександр Ігоревич

ІІІ

12

Борисенко Діана Сергіївна

ІІІ

13

Пихтін Ігор Олександрович

ІІІ

         Напередодні змагань наша команда встигла завітати у знаменитий Берлінський зоопарк — найстаріший і найвідоміший у Німеччині. Він вважається найбільш відвідуваним зоопарком Європи і одним з найпопулярніших у всьому світі. Більшість тварин знаходяться у вольєрах, спроектованих для проживання в природному середовищі. Також піднялися на купол Рейхстагу, звідки відкрилася найбільша запаморочлива панорама міста, сфотографувалися біля Бранденбурзьких воріт. Прогулялися вулицями міста, помилувалися архітектурою та придбали сувеніри. 

      

 

 

 
 

42721, Сумська область, Охтирський район, с.Комиші, вул.Київська,1      тел.: +38-05446-7-92-17          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА