Із численним доробком золотих, срібних і бронзових медалей повернулися спортсмени Комишанської ОТГ з "Берлініади" – Відкритого Міжнародного турніру по самбо, що пройшов 23-24 листопада в столиці Німеччини. Змагання загалом зібрали півтисячі учасників із 15-ти країн (47 клубів). У цьому турнірі боролися хлопці й дівчата з різних куточків України - Києва, Дніпропетровської, Вінницької, Херсонської, Сумської, Одеської, Запорізької і Львівської областей. Наші досягнення:

Рябчинський Геннадій Васильович (тренер команди)

Величко Ангеліна Геннадіївна

Пихтіна Діана Олександрівна

Алексін Данило Сергійович

Божко Артем Ігоревич

Тарасенко Євгеній Олександрович

Борисенко Юлія Вікторівна

Храпач Андрій Олександрович

Рослик Вікторія Вікторівна

Гончар Владислава Євгенівна

Тіцький Олександр Ігоревич

Борисенко Діана Сергіївна

Пихтін Ігор Олександрович

ІІІ

Напередодні змагань наша команда встигла завітати у знаменитий Берлінський зоопарк — найстаріший і найвідоміший у Німеччині. Він вважається найбільш відвідуваним зоопарком Європи і одним з найпопулярніших у всьому світі. Більшість тварин знаходяться у вольєрах, спроектованих для проживання в природному середовищі. Також піднялися на купол Рейхстагу, звідки відкрилася найбільша запаморочлива панорама міста, сфотографувалися біля Бранденбурзьких воріт. Прогулялися вулицями міста, помилувалися архітектурою та придбали сувеніри.