Олімпіади проводяться Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Стартували вони 10 січня з олімпіад з трудового навчання та історії , а 9 лютого закінчаться олімпіадою з інформаційних технологій. У школярів Комишанської ОТГ вже є перші успіхи.

Дев’ятикласник КЗ Малопавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хоменко Микола посів ІІ місце  у олімпіаді з трудового навчання.

Третє місце у олімпіаді з двох предметів з російської мови і літератури та історії виборола дев’ятикласниця КЗ Малопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ковтун Валерія.

ВІТАЄМО учасників та переможців ІІІ  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і бажаємо успіхів та нових звершень. Педагогам, які підготували учнів, дякуємо за плідну працю та професіоналізм !