Відповідно до розпорядження голови Сумської ОДА від 30.01.2020 року №31-ОД учениці 8 класу комунального закладу Комишанська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Комишанської сільської ради, Величко Ангеліні Геннадіївні, яка  стала дворазовою призеркою Чемпіонату України з боротьби самбо, бронзовою призеркою Чемпіонату України з боротьби самбо  в командному заліку (2019рік) та чемпіонкою міжнародного турніру з боротьби самбо «Берлініада» (2019 рік ФНР), призначена стипендія голови Сумської обласної державної адміністрації.

Вітаємо нашу чемпіонку та бажаємо нових перемог!