05.02.2020 р  у приміщенні Публічної бібліотеки Комишанської сільської ради відбулась підсумкова нарада працівників закладів культури Комишанської сільської ради.   В ході наради її учасники заслухали та обговорили наступні питання:

- про підсумки роботи,  статистичні і письмові звіти клубних закладів та бібліотек у звітному 2019 році;

- нагородження кращих працівників галузі, колективів художньої самодіяльності, які отримали призові місця у конкурсних програмах культурно-масових заходів обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів;

-  про перспективи розвитку  культури Комишанської ОТГ на 2020 рік;

- про заплановані заходи згідно календаря знаменних та пам’ятних дат на 2020 рік

За результатами наради в. о. начальника відділу культури Комишанської сільської ради Лілія Хоменко вказала на основні цілі і завдання в подальшій роботі закладів культури.