Відповідно до графіка прийому громадян, які проживають на території Комишанської сільської ради спеціалістами Охтирського відділу обслуговування громадян (сервісний центр)  головного управління Пенсійного фонду України с Сумській області 05 лютого 2020 року відбувся прийом громадян головним спеціалістом відділу  Батющенко В.П. В ході прийому  громадяни отримали компетентні та вичерпні відповіді на свої питання.

Нагадуємо, що наступним прийом громадян відбудеться 04 березня 2020 року з 10.00 по 14.00 год. в приміщенні Комишанської сільської ради.