Справжня величина керівника виробництва визначається і ставленням його до школи, до освіти, до тих населених пунктів, на територіях яких розташовані об’єкти його господарювання. Володимир Іванович Зубко – директор ПСП «Комишанське» дуже пильно вдивляється в проблеми всіх сільських установ і господарств. І його фінансова та і практична допомога надзвичайно суттєва.

Пригадується, наша серпнева учительська конференція, коли очільники освіти звітували про фінансовий стан громади щодо шкільних закладів, то окремою дуже значною частиною звіту була різносферна допомога ПСП «Комишанське » і безпосередньо Володимира Івановича. Він зробив значний внесок у придбанні меблів та технічних засобів для навчальних кабінетів. Кухні та їдальні шкіл одержали від нього теж значні кошти для придбання меблів, посуду та обладнання.

А спортивні майданчики шкіл теж переобладнано та осучаснено  завдяки йому. Про це засвідчує і останній випадок, що стався у нашій КЗ Малопавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 30 січня. Чи то через перебої електроенергії, чи з інших причин вийшов з ладу дороговартісний водяний насос. Коли школа залишається без тепла, це біда для всіх,  особливо для керівників. Радикально постає питання: «Де знайти кошти, щоб придбати новий, бо старий не підлягає ремонту?»  Є на території кілька великих підприємств, але найвтоптаніша стежка до кабінету Володимира Івановича.

І начальник відділу освіти Г.М.Боровенська постукала у двері до В.І.Зубка. Чи була довгою розмова між ними, невідомо.  Питання вирішилось позитивно. Вже 4 лютого в школу було привезено новий насос. В додачу він направив спеціалістів для встановлення насосу.

Педагогічний колектив школи, батьки, діти щиро дякують людині, яка вміє господарювати так, що коли до неї приходять відвідувачі, то вона не опускає очі і розводить руками, а прямо дивиться на вас і говорить: «Вирішимо».