Цієї неділі в селі Комиші відбулася відкрита першість Охтирського району з дзюдо серед юнаків 2010-20122008-2009 р.н. та дівчат 2008-2009 р.н. На змагання прибули  учасники з Києва, Охтирки, Тростянця, Ромнів, Недригайлова, три команди з Сум та спортсмени Комишанської громади.
Наші досягнення: Луценко Марія – І місце, Храпач Андрій – ІІ місце, Божко Артем, Горбань Анна, Радіоненко Вадим, Пихтіна Діана, Ропотілова Крістіна – ІІІ місце.
                                                                                                                                                                         Представник команди Людмила Храпач