Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій натериторії інших держав!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але священною є пам’ять про Ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя.

Ми завжди будемо пам’ятати  про кожного нашого загиблого співвітчизника. Дякую усім ветеранам-інтернаціоналістам за їх вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту та вміння перемагати, за піклування за родинами загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління.

Вітаємо з цією пам’ятною датою вас, ветерани Афганської війни, що повернулися на рідну землю, вкриті бойовою славою, вітаємо ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі. Низький уклін вам, миротворці.

Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!

З повагою, Комишанська сільська рада!