Нещодавно пройшов ІІ Дистанційний Міжнародний Багатожанровий Інтернет фестиваль-конкурс "Самоцвіти - Країна безмежних можливостей", в якому прийняв участь Народний фольклорний колектив Комишанського сільського будинку культури "Комишанське надвечір’я" (керівник Антоніна Іванівна Колєснік) Ми дуже вболівали за них, переглядали їхній виступ на каналі Ютуб (947 переглядів), та сьогодні ми маємо приємну новину -

колектив не просто представив громаду на заході міжнародного рівня, колектив отримав почесне І місце. Давайте всією громадою привітаємо наших переможців, побажаємо їм здоровя, натхнення, нових перемог, і ще довгі роки радувати нас своїми виступами!

IMG 7575IMG 7578 IMG 7589IMG 7593