Шановні колеги !

Щиро вітаю Вас з професійним святом –

Днем державної служби !

Професія державного службовця - важлива, клопітка та відповідальна праця людей, яку у своїй більшості виконують за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми населення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

Бажаю Вам здоров'я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях , добра і добробуту, заслуженої шани і вдячності людей!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Комишанської громади, розв’язанню повсякденних проблем її мешканців.

Голова Комишанської сільської ради                НАТАЛІЯ  ПЕРЕТЯТЬКО