22 червня  в Комишанській громаді проводилися пам’ятні заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні за участю  представників органів місцевого самоврядування, установ, підприємств, ЗМІ. В усіх селах Комишанської  ОТГ , в с. Комиші і в с. Карпилівка, в с. Мала Павлівка, в с. Качанівка і в с. Щоми вшанували пам'ять жертв війни в Україні  з покладанням квітів до пам’ятників загиблим воїнам і могил невідомим солдатам.

Всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління у покоління.  А цього дня  земляки вкотре довели просту істину - "Ніхто не забутий! Ніщо не забуто..."