Щиро вітаю всіх з визначним державним святом – Днем Конституції України!

22 роки тому, 28 червня 1996 року, відбулася значима історична подія в житті нашого народу - було прийнято першу Конституцію незалежної української держави.

Вона гарантувала кожному громадянину загальновизнані права та свободи, закріпивши ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. І обов’язок кожного українця поважати її та беззаперечно дотримуватись конституційних норм.

У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, у зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.

Зичу усім стабільності, добробуту та злагоди у родинах, процвітання, добра і миру нашій державі!

Голова Комишанської сільської ради                     Наталія ПЕРЕТЯТЬКО