Професійне свято наші медики цього року зустрічають у напруженій боротьбі з викликами сьогодення - карантинні обмеження через коронавірус торнулися кожного. Та саме в такий складний час висловити і подяку, і повагу їхній невтомній праці вирішили працівники культури. Відвідали медичні установи громади - аптеку, АЗПСМ, привітали медичних сестер дитсадочка і школи та пенсіонерів-медиків. Були вручені подарунки від Комишанської сільської ради - яскраві кімнатні квіти, а пісенні та віршовані вітання вдячні слухачі зустрічали усмішкою.

Тож хочемо побажати всім причетним до цього свята завжди залишатися вірними клятві Гіпократа, великого терпіння і віри у краще майбутнє своєї галузі!