КОМИШАНСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

СьомЕ  скликання

ТРидцять  ЧЕТВЕРТА   сесія

РІШЕННЯ

24.06.2020 року                                                                                        село Комиші

Про затвердження технічної

документації з нормативної грошової

оцінки земель населених пунктів

Розглянувши розроблену технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Комишанської  сільської ради Охтирського району Сумської  області, розроблену Сумською регіональною філією ДП «Центр державного земельного кадастру», керуючись ст..15,18 Закону України «Про оцінку земель» ст.9 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації», керуючись ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Земельним кодексом України, ст.23 Закону України «Про оцінку земель», ст.271 Податкового кодексу України № 2856-VI від  23.12.2010 року, п.34,35 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА :

1.Затвердити нормативну грошову оцінку земель розташованих в межах населених пунктів сіл Качанівка, Щоми  Комишанської сільської ради Охтирського району  Сумської  області згідно технічної документації.

Площа населеного пункту село Качанівка становить-  82,0000 га;

Площа населеного пункту село Щоми становить – 99,0000 га.

Базова нормативна грошова оцінка одного квадратного метра забудованої території населених пунктів на 01.01.2020 року становить :

село Качанівка96,22 грн./м²

село Щоми – 96,86 грн./м².

2.Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Комишанської  сільської ради з 01.01.2021 року.

3.Нормативна грошова оцінка земель населених пунктів Комишанської сільської ради підлягає щорічній індексації відповідно до вимог діючого законодавства.

1. Внести зміни до договорів оренди землі, які були складені раніше у зв’язку з введенням в дію нормативно-грошової оцінки землі в частині орендної плати шляхом складання додаткових угод.

5.Оприлюднити дане рішення згідно вимог чинного законодавства.

1. Вважати таким, що втратило чинність рішення дванадцятої сесії шостого скликання Малопавлівської сільської ради Охтирського району Сумської області від 08.12.2011 року  «Про затвердження матеріалів «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Малопавлівської сільської ради ( с. Мала Павлівка, с. Качанівка, с. Жовтневе,  с. Неплатине, с. Кударі, с. Закаблуки, с. Бурячиха ) Охтирського  району  Сумської  області».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань  житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної  власності  Комишанської  сільської  ради.

Сільський голова                                                                        Н.ПЕРЕТЯТЬКО