Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Комишанської сільської ради с. Карпилівка

КОМИШАНСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ОХТИРСЬКОГО  РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

Про затвердження технічної

документації з нормативної грошової

оцінки земель населеного пункту

Комишанської  сільської ради

с. Карпилівка

Розглянувши розроблену технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пунктуКомишанської сільської ради с. КарпилівкаОхтирського району Сумської  області, розроблену Сумською регіональною філією ДП «Центр державного земельного кадастру», керуючись ст..15,18 Закону України «Про оцінку земель» ст.9 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації», керуючись ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Земельним кодексом України, ст.23 Закону України «Про оцінку земель», ст.271 Податкового кодексу України № 2856-VI від  23.12.2010 року, п.34,35 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА :

1.Затвердити нормативну грошову оцінку земель розташованих в межахнаселеного пунктусела КарпилівкаКомишанської сільської ради Охтирського району  Сумської  області згідно технічної документації.

Площа населеного пункту селаКарпилівка72,5000 га.

Базова нормативна грошова оцінка одного квадратного метра забудованої території населених пунктів на 01.01.2020 року становить   84,88 грн.

2.Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель населеного  пункту с.КарпилівкаКомишанської  сільської ради з 01.01.2021 року.

3.Нормативна грошова оцінка земель населеного пунктус.Карпилівка Комишанської сільської ради підлягає щорічній індексації відповідно до вимог діючого законодавства.

4.Внести зміни до договорів оренди землі, які були складені раніше узв’язку з введенням в дію нормативно-грошової оцінки землі в частині орендної плати шляхом складання додаткових угод.

5.Оприлюднити дане рішення згідно вимог чинного законодавства.

6.Вважати таким, що втратило чинність рішення  дев’ятнадцятої сесії шостого скликання Карпилівськоїсільської ради Охтирського району Сумської області від 13.01.2012 року  «Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Карпилівськасільської ради (с.Карпилівка, с.Миколаївка, с.Гусарщина)Охтирського  району  Сумської  області».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань  житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності  Комишанської  сільської  ради.

Сільський голова                                                                Н.ПЕРЕТЯТЬКО