Заклади професійної освіти зможуть приймати документи та зараховувати вступників до 1 листопада. Відповідний лист  із рекомендацією продовжити терміни вступу був розісланий 18 серпня 2020 року, обласним управлінням освіти і науки

«Загальними правилами прийому до профтехів визначено, що зарахування вступників триває до початку занять, тобто до 1 вересня. Традиційно вступна кампанія продовжувалася ще на місяць і заклади робили додатковий набір в межах ліцензованого обсягу. Оскільки цього року через карантин нам довелося змінювати терміни вступу до вишів, ми вирішили видовжити їх для закладів профосвіти», – пояснив заступник Міністра освіти і науки Андрій ВІТРЕНКО.