Непередодні найбільшого свята українців, Дня незалежності України, працівники Комишанського сільського будинку культури та учасники художньої самодіяльності,  підготували урочистий концерт "З Днем народження, Україно!".

Після тривалого карантину радо і щиро приймали глядачі своїх артистів. Серед них – Народний самодіяльний ансамбль «Жива вода»  (керівник М.Бережний),  молодіжний ансамбль «Юність» (керівник В.Курило), солісти Юлія Курило,  Сергій Прилєпа, Микола Бережний, Еліна та Анатолій Кварта, гостя із Малої Павлівки Людмила Пшебилович, ведуча концерту Валентина Курило та інші. Наталія Тарасенко  приготувала книжкову виставку «Україна! Віхи історії»

Голова Комишанської сільської ради Наталія Перетятько привітала всіх присутніх зі святом, подякувала аматорам сцени за змістовний концерт та побажала всім миру, добра  і  злагоди.