Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим СТЕПАНОВ зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів

«Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випадків коронавірусної хвороби. Нам необхідно зрозуміти, що всі ми опинилися в новій реальності, і вона диктує нові правила та необхідність суворо дотримуватися заходів безпеки», – заявив очільник МОЗ.