Шановні працівники нафтогазових підприємств краю!
Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – це запорука успішної перебудови економіки України, гарант її національної безпеки.
Сердечно вітаю всіх, хто віддав свою працю у минулому і трудиться зараз у нафтогазовій галузі нашого краю, з професійним святом. Бажаю міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів в ім’я подальшого розвитку газової галузі.

З повагою, голова Комишанської сільської ради Наталія ПЕРЕТЯТЬКО