Затверджено новий Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації. Новий Реєстр містить 264 позиції лікарських засобів, 85 з яких повністю безоплатні для пацієнтів. Це - на 8 лікарських засобів більше, ніж було раніше

З 264 лікарських засобів 200 передбачено для лікування серцево-судинних захворювань, 48 – для діабету ІІ типу, 15 – для бронхіальної астми та один лікарський засіб для лікування ревматичних хвороб.

У програму входять ліки як українських виробників – зараз їх 60%, так і іноземних – їх 40%, зокрема виробників з таких країн як Угорщина, Німеччина, Румунія, Польща, Швейцарія, Франція, Ізраїль, Індія.