Керуючись  ст. ст. 30, 40  Закону  України  «Про  місцеве самоврядування  в  Україні», ст. ст. 52, 53 Виборчого кодексу України,  Постановою Верховної  ради  України від 15 липня 2020 року «Про призначення чергових  місцевих виборів у 2020 році» виконавчий комітет Комишанської сільської ради

вирішив:

1. Відвести місця розміщення матеріалів передвиборчої агітації  на дошках оголошень:

1.1. По с . Комиші

1шт. вул. Київська, 18 ( біля магазину  ФОП  Свинаренко Я.Г.)

1шт. вул. Київська, 63 ( біля  магазину  ФОП  Ланчинський М.П.)

1.2.  По  Малопавлівському  старостинському  округу:

1шт. вул. Шляхівська , 10 ( біля будинку культури)

1 шт. вул. Нафтовиків  ( біля  відділення зв’язку)

1шт. вул. Нафтовиків  ( біля торгової площадки)

1 шт. с. Качанівка, вул. Діхтяренка, (біля  магазину  ФОП Задорожний О.В.)

1 шт. с. Щоми ( біля  відділення зв’язку)

1.3.  По  Карпилівському  старостинському  округу:

1шт. вул. Паркова  ( біля приміщення сільської ради)

1. Затвердити перелік  місць   для  розміщення  інформаційних  наметів  з  розповсюдження  передвиборчої  агітації.

2.1. По с . Комиші

вул. Київська , 18 (біля магазину  ФОП  Свинаренко Я.Г.)

вул. Київська, 63 (біля  магазину  ФОП  Ланчинський М.П.)

2.2.  По  Малопавлівському  старостинському  округу:

вул. Шляхівська  (біля магазину «Едельвейс»)

вул. Нафтовиків  (торгова  площадка)

с. Качанівка, (біля  магазину  ФОП Задорожний  О.В.)

2.3.  По  Карпилівському  старостинському  округу:

с. Карпилівка  вул. Паркова  ( біля магазину  ФОП  Кухар Т.В.)

1. Секретарю сільської ради Курило О.:

3.1. роз’яснити  розповсюджувачам  агітаційних матеріалів  про те, що вони повинні  утримувати  територію  діяльності в  належному  стані  та  дотримуватись  правил благоустрою, попередивши їх про адміністративну відповідальність за порушення Правил  благоустрою.

3.2.  довести до відома розповсюджувачів агітаційних матеріалів статтю 57 Виборчого кодексу України щодо обмежень ведення передвиборчої агітації.

3.3.оприлюднити дане рішення у  відповідності до вимог чинного  законодавства.

1. Секретарю сільської ради Курило О., в.о. Головному лікарю КНП  «Центр  первинної  медико-санітарної допомоги Комишанської сільської ради»  Шерстюку С. роз’яснити правила поведінки та обмеження розповсюджувачів агітаційних матеріалів в умовах  пандемії  коронавірусної хвороби.
  2. В.о. старости Карпилівського старостинського округу, голові комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Комишанської сільської ради Вельбою В. забезпечити  щоденний  контроль у місцях розповсюдження передвиборчої агітації, дотримання карантинних обмежувальних заходів.
  3. Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  покласти  на  секретаря ради – Курило О.