Шановні рятівники, працівники та ветерани служби!

Щиро вітаю вас із професійним святом! Його відзначення на державному рівні є визнанням неоціненного внеску людей цієї мужньої професії. Людей сильних духом, які з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихійних лих.

Тисячі успішно ліквідованих пожеж, врятованих з вогню людей, допомога тим, хто найбільше її потребує у надзвичайних ситуаціях – це, мабуть, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії.

Бажаю усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

З повагою, голова Комишанської сільської ради Наталія ПЕРЕТЯТЬКО