Шановні освітяни Комишанської громади!

Праця учителя є найбільшим скарбом суспільства. Саме вчителі відкривають перед всіма нами планету знань, дають перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та рідної землі.           Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Сьогодні саме від вчителів залежить виховання нової, національно свідомої, патріотично налаштованої молоді. Ви — творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.

Велика вдячність вам за вашу нелегку, але таку важливу і благородну працю. Переконана, що ваш професіоналізм, відданість обраній справі та підтримка влади стануть запорукою подальшого розвитку освіти нашої громади.

Тож нехай ваша мудрість та досвід завжди будуть вшановані державою, учнями, батьками. Вчіть дітей добру, справедливості, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості.

Від щирого серця бажаю вам мирного неба над головою, щастя, міцного здоров’я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку! Щоб зерно знань, яке ви сієте, завжди проростало і давало могутній урожай!

З повагою, голова Комишанської сільської ради Наталія ПЕРЕТЯТЬКО