Шановні працівники поштового зв'язку!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітього дня пошти!
Ваша професія - не з легких, але так потрібна людям. Щодня, незважаючи на погоду, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам, долаючи по декілька кілометрів за день.
Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще.

Скорочуючи відстані між людьми, вони несуть радість спілкування, сприяють об'єднанню людських сердець і доль.
Щиро дякую  за нелегку працю! Зичу вам і вашим родинам особистого щастя, міцного здоров'я, гарного настрою і нових здобутків.

Сільський голова                                        Наталія Перетятько