Дорогі чоловіки!

14 жовтня відзначаємо День захисника України. Свій святковий день українські воїни відзначають одночасно із Днем славного українського козацтва та разом з одним із найбільших православних свят – Покровом Пресвятої Богородиці, прийміть найщиріші вітання з нагоди цієї потрійної визначної події.

День захисника України – свято, яке увібрало в себе багаті й славні традиції предків, уособлює мужність і хоробрість оборонців та визволителів нашої рідної землі на всіх етапах її історії. Тож бажаю Вам козацької відваги, мужності, здоров’я та слави, увінчаної віками.

Нехай Господь посилає благополуччя, достаток, щастя у Ваші сім’ї та домівки і мир нашій Батьківщині. Пресвята Богородиця хай покриває своїм омофором від усякого лиха й оберігає на нелегкій життєвій дорозі.

Низькій уклін боронителям рідної землі, котрі наразі відстоюють її незалежність на Сході.

Захисникам, які віддали свої життя за збереження вільної суверенної української держави – вічна пам’ять!

З повагою, голова Комишанської сільської ради Наталія ПЕРЕТЯТЬКО