Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва !

Щиро вітаю з професійним святом всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Ваша праця завжди на виду: Ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури, знайомити зі скарбами людської цивілізації.

Бажаю  вдячних цінителів Вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай Ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими.

З повагою, голова Комишанської сільської ради Наталія ПЕРЕТЯТЬКО