Традиційно з нагоди Дня охорони праці в Україні проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» (далі - Конкурс)

У Конкурсі беруть участь діти у трьох вікових групах:   6-10 років, 11-14 рокі в та 15-17 років.

Конкурс проводиться у два етапи:

1. Відбірковий регіональний тур: листопад 2020 року - лютий 2021 року.
  2. Фінал: березень - квітень 2021 року, м.Київ.

До Фіналу Конкурсу Управлінням Держи раці у Сумській області будуть надіслані роботи переможців Вибіркового регіонального етапу, які посядуть 1 - З місця у кожній із вікових категорій учасників.

Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо. Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу. Додатково звертаємо увагу учасників на вимоги до малюнків, зазначені у положенні про Конкурс. Роботи без підпису, зокрема, зазначеного контактного телефону, прийматися не будуть.

Конкурсні роботи приймаються Управлінням Держпраці у Сумській області до 15 лютого 2021 року за адресою м.Суми, вул. Супруна, 32, телефон для довідок: 099 301 99 91.

З Положенням про проведення Конкурсу можна ознайомитись за посиланням ohoronapraci.kiev.ua/polozhennya