Шановні жителі громади! Дорогі земляки!

Щиросердно вітаю Вас із великим національним святом – Днем Соборності України!

Більше сторіччя минуло від визначної події 1919 року – проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Створення єдиної соборної Української держави стало знаковим для нашого народу, який віками мріяв об'єднатися, щоб жити у власній вільній неподільній країні, розбудовувати і зміцнювати її, примножувати її блага та духовні багатства.

На жаль, через зовнішню агресію українці не змогли зберегти свою державу на початку ХХ століття і вже нині, на початку ХХІ, змушені зі зброєю в руках відстоювати її цілісність і незалежність. Історичний досвід нам вкотре нагадує, що наша сила в єдності, у соборності наших дій і помислів. Переконаний, що в наших силах не лише зберегти Україну та відновити її кордони, а й зробити її економічно і духовно багатою, якою пишатимуться наші нащадки.

З нагоди Дня Соборності зичу Вам здоров'я, добробуту, злагоди, миру і непохитної віри у гідне майбутнє нашої держави та нашого краю.

З повагою, голова Комишанської сільської ради        Сергій ПАВЛЕНКО