Ш

Шановні жителі громади!

Сьгодні – Міжнародний день рідної мови, свято української мови – одного з найцінніших надбань, які створили і залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.

Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Наша рідна мова – важливий чинник самовизначення українського народу, надійна основа розвику країни.

Вітаїмо всіх з міжнародним днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом!

З повагою, голова Комишанської сільської ради        Сергій ПАВЛЕНКО

ановні жителі громади!