Любі жінки!

Прийміть щирі вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!

Цей день є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла.Саме жінка робить цей світ прекрасним і добрим, сповненим усмішками й радістю.

Чоловіки завжди схилятимуть голови перед вашою чарівністю, ніжністю, красою. Ви – стимул і опора сильної статі, її  надійний тил!

Немає галузі у нашому житті, де б не працювали і не творили жінки, показуючи при цьому зразки професійної майстерності, сумлінності, творчості і самовідданості. Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Від усієї душі бажаю вам здоров’я, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Нехай у ваших родинах панує любов і злагода! Щастя вам, добра і краси!

З повагою, голова Комишанської сільської ради        Сергій ПАВЛЕНКО