Пілотний проект «Почуй мене» спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів державної влади.
         Суть проекту полягає у спрощенні процесу при отриманні нечуючими послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також відповідь у вигляді відеолиста.

Скористатися відповідною послугою можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене»).

Комунікацію і розгляд відповідних звернень забезпечує Урядовий контактний центр.

Відповідні інформаційні інформаційні матеріали щодо користування такою послугою розміщені на офіційному сайті Мінсоцполітики та сторінці Фейсбук.