Від 24 лютого 2021року в Україні розпочалась  вакцинальна кампанія проти COVID -19.

    Вакцинація - це ефективний спосіб захистити себе від COVID -19. Очікується, що до кінця року щеплення проти корона вірусу отримають більш ніж половина дорослих українців. Урядом законтрактовано достатню кількість безпечних і надійних вакцин.

   «Всі, хто зараз розповідає якісь міфи,  не слухайте ту людину,яка відмовляється від вакцинації. Запитайте у тих, хто хворів і запитайте, як довго тривала хвороба, які лікарські засоби приходилось вживати і які наслідки реабілітації після цієї хвороби. Після цього просто пропадають всі сумніви щодо доцільності вакцинації. Оскільки переваги, які дає нам імунопрофілактика, вони в сотні разів перевищують всі ті можливі негативні ризики, які можуть бути після вакцинації, у порівнянні з тими негативними ризиками,які виникають під час хвороби і після хвороби», - наголосив головний санітарний лікар України Ляшко. Він закликав,коли прийде черга, вакцинуватися без сумнівів будь-яким препаратом, який буде доступний на той конкретний момент. /Мультимедійна платформа іномовлення України УКРІНФОРМ.

Вакцинація

Вакцинація факти

Вакцина CoronaVac

Вакцина AstraZeneka

Вакцина Pfizer

Цитати

 

 

 

 
 

42721, Сумська область, Охтирський район, с.Комиші, вул.Київська,1      тел.: +38-05446-7-92-17          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА