Шановні  земляки!

Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим! Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серце добром і милосердям. У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб  Ваше  життя  було  чистим, як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день.

З повагою, голова Комишанської сільської ради   Сергій ПАВЛЕНКО