Шановні учасники війни, трудівники тилу, жителі та гості Комишанської  об'єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з  нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ці славетні дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом.

Світла пам’ять про ту страшну війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, і водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Це те, що об’єднує нас і робить непереможними перед обличчям будь-яких випробувань, надихає на нові звершення, зміцнює дух, допомагає долати труднощі і йти вперед.

Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна шана і повага. Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою.

Від щирого серця бажаю всім  здоров’я, щастя, благополуччя, мирного неба над головою і невичерпної віри в краще майбутнє України.

З повагою, голова Комишанської сільської ради   Сергій ПАВЛЕНКО