Міністерство цифрової трансформації впровадило Платформу Дія Центрів. Це - сучасний державний сервіс, який наближає до громадян всі необхідні протягом життя адміністративні послуги.

На Платформі Дія Центрів кожен має можливість знайти найближчий до нього Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). А також дізнатися про послуги, що там надаються, доступність громадського транспорту, безбар'єрність приміщення, у якому розміщено ЦНАП. Є можливість сформувати найкоротший маршрут до ЦНАП. Крім цього, на Платформі Дія Центрів громадяни можуть: перевірити ефективність роботи центрів на дашбордах та залишити відгук про візит до центру.

Для працівників ЦНАП на платформі доступні: модуль дистанційного навчання; роз'яснення та рекомендації щодо роботи; актуальні шаблони та зразки документів; всі навчальні матеріали за останні роки; інформація щодо програм фінансової підтримки для ЦНАП; результати моніторингу ЦНАП на дашборді.

Проєкт реалізований за підтримки ПРООН в Україні, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та проєкту SURGe, The Support to Ukraine’s Reforms for Governance Project, що фінансується Урядом Канади.

Детально ознайомитись з інформацією  про Платформу Центрів Дія можна за  посиланням  https://center.diia.gov.ua/.