Міністерство цифрової трансформації впровадило Платформу Дія Центрів. Це - сучасний державний сервіс, який наближає до громадян всі необхідні протягом життя адміністративні послуги.

На Платформі Дія Центрів кожен має можливість знайти найближчий до нього Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). А також дізнатися про послуги, що там надаються, доступність громадського транспорту, безбар'єрність приміщення, у якому розміщено ЦНАП. Є можливість сформувати найкоротший маршрут до ЦНАП. Крім цього, на Платформі Дія Центрів громадяни можуть: перевірити ефективність роботи центрів на дашбордах та залишити відгук про візит до центру.Для працівників ЦНАП на платформі доступні: модуль дистанційного навчання; роз'яснення та рекомендації щодо роботи; актуальні шаблони та зразки документів; всі навчальні матеріали за останні роки; інформація щодо програм фінансової підтримки для ЦНАП; результати моніторингу ЦНАП на дашборді.

Проєкт реалізований за підтримки ПРООН в Україні, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та проєкту SURGe, The Support to Ukraine’s Reforms for Governance Project, що фінансується Урядом Канади. 

Детально ознайомитись з інформацією  про Платформу Центрів Дія можна за  посиланням  https://center.diia.gov.ua/.

 

 

 
 

42721, Сумська область, Охтирський район, с.Комиші, вул.Київська,1      тел.: +38-05446-7-92-17          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Президент України

Уряд

Верховна Рада України

Сумська обласна рада

Сумська ОДА

Охтирська РДА