Шановні жителі громади !

Щиросердечно вітаю вас з Днем української писемності та мови.

У всьому світі відомо, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу; найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.

Ми маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Всебічна підтримка державності мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток — почесна місія кожного громадянина України.

Дорогі земляки! Від усього серця бажаю Вам берегти рідне слово і передавати цей безцінний дар наступним поколінням.

Впевнений, що наша мова й надалі єднатиме український народ та слугуватиме для всіх нас потужним духовним оберегом.

Щастя Вам, добра, миру, злагоди та нових здобутків в ім’я рідної громади  й всієї  України!

З повагою, голова Комишанської сільської ради   Сергій ПАВЛЕНКО