Розпочав свою роботу комунальний заклад позашкільної освіти «Центр дітей та юнацтва» Комишанскої сільської ради Охтирського району.

З метою найбільш повного врахування здібностей, обдарувань, уподобань та інтересів дітей та учнівської молоді, виявлення, розвиток і підтримка юних талантів і обдаровань на початку листопада було проведено онлайн опитування учнів Комишанської сільської ради. Учасники відповіли на запитання анкети  « ДІТИ (МОЛОДЬ) І ВІЛЬНИЙ ЧАС».

Результати опитування буде враховано під час вибору програм гуртків: спортивного напрямку, з пішохідного туризму,  з вивчення англійської мови в позаурочний час, заняття мистецтвом: вокалом, хореографією, заняття юних натуралістів, виготовлення різноманітних виробів своїми руками.