Шановні жителі  громади!

21 листопада, ми відзначаємо День Гідності та Свободи, вшановуваємо  громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Цей день є символом двох революцій, які змінили Україну, назавжди закарбувалися в її історії та  стали беззаперечним доказом відродження єдиної,  соборної та незалежної держави. У День Гідності та Свободи ми вшановуємо пам`ять Героїв Небесної Сотні, вклоняємося всім захисникам  української державності, бійцям-патріотам, які беруть участь у війні на Сході України, всім, хто власним життям та своїми вчинками демонструють бажання українців жити у вільній,  демократичній державі.

Вітаю всіх з Днем Гідності і Свободи, зичу міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сил та наснаги в усіх ваших справах. Нехай для кожного з вас свобода й гідність будуть життєвими  принципами, а не просто словами. Нехай любов до Вітчизни єднає нас у боротьбі за право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.

З повагою, голова Комишанської сільської ради   Сергій ПАВЛЕНКО