Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої громади.

Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань.

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку  громади, зміцненню авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

З повагою, голова Комишанської сільської ради   Сергій ПАВЛЕНКО